ADHS Infoportal

ADHS Bilgi Portalı sayfalarına hoşgeldiniz!

Sayfamızı ziyaret etmenizden dolayı çok mutluyuz!

ADHS-bilgi portalı ‘Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu’ hakkında bilgilendirir ve merkezi ADHS-ağı (zentrales adhs-netz) tarafından işletilmektedir. Amacımız bilgiye ulaşmak isteyen ziyaretçilerimize ADHS konusunda bilgi sunmak ve yardım etmektir.

Size buradaADHS'den mağdur olan çocuk ve gençlerin anne-babalarına ve aynı zamanda pedagoglara hastalık konusunda bağımsız kaynaktan bilgi sunmaktayız. Bunun ötesinde ilgili çocuk, genç ve yetişkinler için özel bilgiler hazırladık.

Burada size videolar aracılığıyla ADHS hastası çocukların anne-babalarının karşılaştığı tipik sorunları göstermekteyiz. Diğer bölümlerde ADHS konusunda sizin ve diğer ebeveynlerin tekrar tekrar karşılaştıkları mitleri sıralamaktayız ve elde edilen gerçekleri bilimsel olarak araştırmaktayız.

Bu günden itibaren ''Hiperaktivite ve Dikkat Eksikligi'' üzerine bilgilenmeniz için özel broşürümüzü Türkce dilinde de size sunabileceğiz. Aşağıdaki linkten detaylı bilgilenmeniz icin bu broşürümüzü sipariş edebilirsiniz: http://www.zentrales-adhs-netz.de/i/flyer.html

İçereklerimiz tamamen bilimsel araştırılmış bilgilere ve ADHS teşhis ve tedavisinde uzman birliklerinin yürürlükte olan yönetmeliklerine dayanmaktadır.

Ebeveyn kısmındaki sayfaların çoğunu hem Almanca hem de Türkçe olarak okuyabilirsiniz. Bayrak sembolünü tıklayarak iki dil arasında gidip gelebilirsiniz.

Bizimle iletişim kurmanız, sunduğumuz bilgileri ihtiyaçlarınıza uyarlayabilmemize yardımcı olduğundan bizi memnun eder.

Şimdi sayfamızda dolaşırken hoş bir vakit geçirmenizi dileriz!

ADHS Bilgi Portalı

İşletici: zentrales adhs-netz

zentrale adhs-netz ADHS’den mağdurçocuk, genç ve yetişkinlerin ihtiyaçlarının karşılanmasında iyileştirilmeler sağlamayı amaçlayan Almanya çapında örgütlenmiş bir ağdır. 

   zentrales adhs-netz internet sayfa bağlantısı

Destekleyici: Federal Sağlık Bakanlığı

Bu internet sayfası Federal Sağlık Bakanlığı’nın talebi üzerine hazırlanmıştır.

   Federal Sağlık Bakanlığı Internet Sayfa Bağlantısı

İşbirliği ortağı: Federal Sağlık Eğitim Merkezi

Federal Sağlık Eğitim Merkezi bu projenin gerçekleşmesinde bize danışmanlık desteği sağlamıştır.

  Federal Sağlık Eğitim Merkezi Internet Sayfa Bağlantısı